Strona główna
Wyjazd edukacyjny PDF Drukuj Email

 

W dniu 16  września uczniowie klas trzecich uczestniczyli w wyjeździe edukacyjny do Parku Nauki i Ewolucjonizmu w Krasiejowie Podczas zajęć korzystaliśmy z "kosmicznej" technologii. Lecieliśmy dwukrotnie promem kosmicznym i podziwialiśmy panoramę Ziemi z kosmosu. Mieliśmy też możliwość zaglądnięcia do wielu zakątków Kuli Ziemskiej.
Uczestniczyliśmy w nowoczesnej  lekcji ewolucji człowieka, podczas której obserwowaliśmy scenki z życia wcześniejszych gatunków ludzi w technologii 3D. Każdy uczestnik zajęć był wyposażony w specjalny hełm umożliwiający wysłuchanie prelekcji i objaśnień w tempie dostosowanym do naszych potrzeb. Mogliśmy wracać do fragmentów, które szczególnie nas interesowały.
Do naszej dyspozycji były też wystawy skamieniałości i sztuki naskalnej z całego świata.
opr. M. Skut

 

 

 

  © 2011 Zespół Szkół w Łambinowicach

        Wszelkie prawa zastrzeżone


Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. 
Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Stworzone dzięki Joomla!. Poprawny XHTML i CSS.