Strona główna KRONIKA 2016/2017 „Wyjątkowy czas”
„Wyjątkowy czas” PDF Drukuj Email

Żadne święta w roku nie nastrajają tak jak wyjątkowy, najbardziej uroczysty i wzruszający wieczór wigilijny, wieczór wzajemnego zbliżenia i pojednania – lekcja miłości, zadumy i refleksji. W nastrój Świąt Bożego Narodzenia i radości wypływającej z tej tajemnicy wprowadzili nas uczniowie i absolwentka naszego Gimnazjum podczas Koncertu  Kolęd.

W tegorocznym Koncercie mogliśmy usłyszeć popularne Kolędy, które rozbrzmiały na naszej sali gimnastycznej. Nasza absolwentka Maja Myśliwiec zaśpiewała pastorałkę „Mario, czy już wiesz?”. W kolędach i pastorałkach wystąpiły następujące uczennice naszego gimnazjum: Wiktoria Pasternak, Wiktori Priester, Ula Kownackia, Samanta Gandzia, Sandra Sikacka, Emilka Włodarczyk, Klaudia Majchrzak, Karolin Kizyma.

Zapraszamy wszystkich do wysłuchania naszego „Koncertu Kolęd” w kościele parafialnym pdw. Św. Maraii Magdaleny w Łambinowicach dnia 24.12.2016r. o godzinie 23.15.

 

Chcemy złożyć Państwu najszczersze życzenia:

Niech się weseli święty, bo bliski jest zwycięstwa, niech się raduje grzesznik, bo dane jest mu przebaczenie. Niech powróci do życia poganin, bo do życia jest powołany. W małym Świętym Dziecku Bóg daje nam zbawienie. Niech Gwiazda Betlejemska zwiastuje nam, w sercu na nowo tę dobrą nowinę, niech się rozraduje serce i uwierzy Jezusowi, niech się umocni nadzieją na cały Nowy Rok!

I takiej przemiany życzymy. Radosnych i Rodzinnych Świąt.

opr. J. Woźny
 

  © 2011 Zespół Szkół w Łambinowicach

        Wszelkie prawa zastrzeżone


Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. 
Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Stworzone dzięki Joomla!. Poprawny XHTML i CSS.