Strona główna KRONIKA 2017-2018 Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2017/2018.
Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2017/2018. PDF Drukuj Email

Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2017/2018.

4 września 2017 roku o godz. 8:00 w naszej szkole odbyła się uroczysta inauguracja roku szkolnego 2017/2018 z udziałem zaproszonych gości: Wójta Gminy Łambinowice pana Tomasza Karpińskiego oraz Dyrektora ZE-AO pani Anny Pędziwiatr. Dyrektor Szkoły pan Cezary Szczepański, na wstępie, serdecznie powitał gości, grono pedagogiczne, pracowników administracji i obsługi, uczniów i rodziców, życząc wszystkim dużo zapału do pracy, wytrwałości i optymizmu. Szczególnie gorące słowa skierował do uczniów klas pierwszych szkoły branżowej, którzy rozpoczynają dalszy etap edukacji w naszej szkole. Następnie głos zabrał Wójt Gminy Łambinowice pan Tomasz Karpiński, który serdecznie powitał wszystkich zgromadzonych w sali gimnastycznej oraz życzył uczniom i nauczycielom spokojnej i owocnej pracy w roku szkolnym 2017/2018.

Część artystyczną poprowadzili uczniowie klasy drugiej: Konrad Jagieło i Szymon Środa. Uczciliśmy 78 rocznicę wybuchu II wojny światowej oraz przypomnieliśmy pamięć Powstania Warszawskiego. Samanta Gandziała wprowadziła wszystkich w nastrój zadumy poprzez recytację poezji i śpiew. Sprzęt nagłaśniający obsługiwał Kacper Roter. Nowy rok szkolny będzie zapewne rokiem ciężkiej pracy i zdobywania wiedzy, nowych doświadczeń, rozwijania zainteresowań oraz poszukiwania dalszej drogi własnego rozwoju.  
Na zakończenie wszyscy uczniowie udali się do przydzielonych sal na spotkanie z wychowawcami.

 

 

  © 2011 Zespół Szkół w Łambinowicach

        Wszelkie prawa zastrzeżone


Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. 
Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Stworzone dzięki Joomla!. Poprawny XHTML i CSS.