Strona główna KRONIKA 2017-2018 Rocznica wybuchu II wojny światowej
Rocznica wybuchu II wojny światowej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Małgorzata Mazurska   
środa, 06 września 2017 18:01

 

 

 

Jak każdego roku 1 września młodzież naszej szkoły, skorzystała z zaproszenia Pani Dyrektor Centralnego Muzeum Jeńców Wojennych  w Łambinowicach – Opolu oraz Wójta Gminy Łambinowice Tomasza Karpińskiego na uroczystość upamiętniającą 78 rocznicę wybuchu II wojny światowej. Uroczystość odbyła się pod Pomnikiem Jeńców Wojennych w Szadurczycach.

Uczniowie klas drugich Samanta Gandziała, Konrad Jagieło oraz Szymon Środa wraz z opiekunami złożyli  kwiaty i zapalili znicz w tym ważnym dla Polski dniu. Podsumowaniem spotkania było złożenie wieńców przez osoby obecne na uroczystości i udanie się do muzeum na kontynuację uroczystości.

 

 

 

 

 

Poprawiony: środa, 06 września 2017 18:07
 

  © 2011 Zespół Szkół w Łambinowicach

        Wszelkie prawa zastrzeżone


Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. 
Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Stworzone dzięki Joomla!. Poprawny XHTML i CSS.