Strona główna KRONIKA 2016/2017 Łyżwy+lodowisko = świetna zabawa 2017
Łyżwy+lodowisko = świetna zabawa 2017 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Małgorzata Mazurska   
poniedziałek, 23 października 2017 15:25

Nasi uczniowie uczestniczą w programie ogłoszonym przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, ukierunkowanym na upowszechnianie sportów zimowych. W miesiącu październiku uczniowie klasy II b wraz z wychowawca klasy p. Anną Szczegielską, oraz nauczycielem wychowania fizycznego Andrzejem Gandziałą,  uczestniczyli w zajęciach sportowo – rekreacyjnych  na lodowisku Toropol w Opolu.

 

 

Zajęcia odbyły się  11 października  uczestniczyło 30 uczniów Publicznego Gimnazjum w Łambinowicach oraz uczennice Zasadniczej Szkoły Zawodowej w Łambinowicach. Cały koszt dofinansowania dojazdu oraz zajęć został pokryty ze środków Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Opolu.

 

Poprawiony: poniedziałek, 23 października 2017 15:30
 

  © 2011 Zespół Szkół w Łambinowicach

        Wszelkie prawa zastrzeżone


Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. 
Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Stworzone dzięki Joomla!. Poprawny XHTML i CSS.