Strona główna KRONIKA 2016/2017 Konkurs: Choinki Jedynki
Konkurs: Choinki Jedynki PDF Drukuj Email
Wpisany przez Małgorzata Mazurska   
czwartek, 16 listopada 2017 09:35

KONKURS CHOINKI JEDYNKI - TAJEMNICE BOŻEGO NARODZENIA

Rozpoczynamy już po raz szesnasty Akcję Choinki Jedynki na rzecz Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko” i od kilku lat wybranej, każdego roku innej, drugiej organizacji pożytku publicznego. Tym razem jest to Fundacja im. Brata Alberta.

W naszej szkole akcja będzie trwała do  23 listopada, własnoręcznie wykonane prace plastyczne w dowolnej technice, formacie A4-A0, przedstawiające TAJEMNICE  ŚWIĄT  BOŻEGO NARODZENIA (symbole świąt, emocje, ludzie itp.) przynosimy do pedagoga szkolnego Agnieszki Jagieło.

W dniu 09 grudnia 2017 r. Program 1 Polskiego Radia S.A. na swojej stronie internetowej choinkijedynki.polskieradio.pl opublikuje prace podopiecznych Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko" i Fundacji im. Brata Alberta oraz 20 nagrodzonych (nagrody główne) w Konkursie prac plastycznych, każda z innym numerem.

 

Nagrodzone i wyróżnione prace  dzieci i młodzieży omawiane będą sukcesywnie dwa razy dziennie w audycjach przedpołudniowych i popołudniowych.
W Radiu  Dzieciom czytane będą nazwiska laureatów danego dnia


Serdecznie zapraszam do udziału w akcji- pedagog szkolny Agnieszka Jagieł

 

 

Poprawiony: czwartek, 16 listopada 2017 09:37
 

  © 2011 Zespół Szkół w Łambinowicach

        Wszelkie prawa zastrzeżone


Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. 
Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Stworzone dzięki Joomla!. Poprawny XHTML i CSS.