Strona główna KRONIKA 2016/2017 Finał Powiatu Nyskiego w szachach drużynowych
Finał Powiatu Nyskiego w szachach drużynowych PDF Drukuj Email
Wpisany przez Małgorzata Mazurska   
czwartek, 30 listopada 2017 09:48

Jak co roku, uczniowie Publicznego Gimnazjum w Łambinowicach, uczestniczą w eliminacjach powiatowych szkół gimnazjalnych w szachach drużynowych. W dniu 21 listopada 2017r w Zespole Szkół w Łambinowicach odbył się turniej szachowy. Uczniowie reprezentujący Publiczne Gimnazjum w Łambinowicach zajęli drugie miejsce. Drużyna wystąpiła w następującym składzie osobowym: Wiktoria Pasternak,  Stanisław Figiel, Mateusz Misz oraz Bartosz Wincencik.  Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów i szalejących figur.

 

 

Opr. Andrzej Gandziała

 

 

Poprawiony: czwartek, 30 listopada 2017 09:59
 

  © 2011 Zespół Szkół w Łambinowicach

        Wszelkie prawa zastrzeżone


Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. 
Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Stworzone dzięki Joomla!. Poprawny XHTML i CSS.