Strona główna KRONIKA 2016/2017 Tdzień Edukacji Globalnej 2017
Tdzień Edukacji Globalnej 2017 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Małgorzata Mazurska   
czwartek, 30 listopada 2017 18:10

 

 

W dniach 18-26 listopada w naszej szkole po raz kolejny obchodziliśmy Tydzień Edukacji Globalnej. W tym roku hasłem przewodnim było „Cele Zrównoważonego Rozwoju. Przyszłość świata zależy od nas!”.  Prze pięć dni uczniowie gimnazjum
i zasadniczej szkoły zawodowej mieli możliwość zapoznania się z różnymi aspektami globalizacji, zarówno  tymi pozytywnymi jak i negatywnymi.

Dla uczniów została przygotowana wystawa oraz konkurs na plakat „Przyszłość świata zależy od nas”.   W trakcie przerw młodzież miała okazję zapoznać się z prezentacjami oraz  filmami na temat globalizacji na świecie. Uczniowie dowiedzieli się czym jest globalizacja, jaki jest jej wpływ na ich życie oraz co oni, jako młodzi obywatele mogą zrobić dla pokoju.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie TEG w naszej szkole. Mamy nadzieję, że skłoniliśmy Was do zastanowienia się nad niełatwymi czasami, w których żyjemy i do docenienia tego, że żyjemy w wolnym i bezpiecznym kraju. Nauczyciele prowadzący akcję: Mariusz Madej, Agnieszka Jagieło. Marzena Skut, Małgorzata Mazurska.

 

 

 

Poprawiony: czwartek, 30 listopada 2017 18:17
 

  © 2011 Zespół Szkół w Łambinowicach

        Wszelkie prawa zastrzeżone


Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. 
Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Stworzone dzięki Joomla!. Poprawny XHTML i CSS.