Strona główna KRONIKA 2016/2017 Mikołajkowe Zawody Strzeleckie
Mikołajkowe Zawody Strzeleckie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 07 grudnia 2017 18:34

 

 

W dniu 06.12.17 roku, na strzelnicy Ligii Obrony Kraju w Nysie odbyły się Mikołajkowe Zawody Strzeleckie. Były różne kategorie wiekowe i płci, gdyż konkurs był organizowany dla wszystkich chętnych.  Każdy strzelec po oddaniu serii strzałów, otrzymywał nagrodę w postaci czekoladowego Mikołaja.

Nasza szkołę reprezentowała ekipa strzelecka pod opieką pani Aleksandry Ziółkowskiej. Drużynę chłopców reprezentowali: Dominik Łuczyński, Dominik Mistarz oraz Paweł Zagaja. Drużyna dziewcząt zaprezentowała się w składzie: Patrycja Fornalik, Klaudia Majchrzak, Wiktoria Pasternak i Agnieszka Żukowska.

Szczęście naszym zawodnikom sprzyjało. Mistrzem w kategorii chłopców z gimnazjum okazał się Dominik Mistarz, który bezapelacyjnie zajął I miejsce. Dominik Łuczyński dostał się na podium zajmując III miejsce, powtórzył wiec sukces sprzed dwóch lat. W kategorii dziewcząt gimnazjalnych, strzelcem wyborowym okazała się Klaudia Majchrzak zdobywając III miejsce.

Poprawiony: czwartek, 07 grudnia 2017 18:39
 

  © 2011 Zespół Szkół w Łambinowicach

        Wszelkie prawa zastrzeżone


Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. 
Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Stworzone dzięki Joomla!. Poprawny XHTML i CSS.