Strona główna KRONIKA 2017-2018 Szkolne kolędowanie
Szkolne kolędowanie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 10 stycznia 2018 19:05

Ostatni dzień przed świętami Bożego Narodzenia był w naszej szkole dniem szczególnym. Panowała atmosfera radości, przyjaźni i oczekiwania na rodzinne święta. W poprzednich latach uczniowie przygotowywali przedstawienia jasełkowe, w tym roku postanowiliśmy trochę zmienić ten zwyczaj. Zaprosiliśmy wszystkich uczniów i pracowników szkoły na wspólne kolędowanie w otoczeniu choinek i szopek wykonanych przez uczniów.

Każda klasa przygotowała jedną kolędę, którą wspólnie śpiewaliśmy. Uczniowie uczestniczyli także w klasowych spotkaniach świątecznych ze swoimi wychowawcami. Na pewno był to wyjątkowy dzień dla nas wszystkich. Pożegnaliśmy się jeszcze w starym 2017 roku, a kiedy wróciliśmy do szkoły powitał nas już nowy 2018 rok. Dla klas trzecich gimnazjum i szkoły zawodowej będzie to rok egzaminów, rok w którym uczniowie będą musieli podjąć decyzje dotyczące swojej przyszłości. Życzymy im, żeby te decyzje były przemyślane i przyniosły spodziewane owoce. Wszystkim zaś nauczycielom, pracownikom, uczniom i rodzicom życzymy, żeby ten rok był  czasem śmiechu, czasem miłości, pokoju i odbudowywania tego, co zostało zburzone.


Poprawiony: środa, 10 stycznia 2018 19:22
 

  © 2011 Zespół Szkół w Łambinowicach

        Wszelkie prawa zastrzeżone


Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. 
Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Stworzone dzięki Joomla!. Poprawny XHTML i CSS.