JAZDA - NA NARTY! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 16 stycznia 2018 10:58

W dniu 08.01.18 r., odbył się wyjazd na narty. Celem naszym był Lądek Zdrój, bo tam właśnie uczniowie naszej szkoły mogli szlifować kunszt zjazdów narciarskich albo snowboardowych. Chociaż warunki narciarskie były „ekstremalne”, to wielu śmiałków zdecydowało zmierzyć się z górką. Najwytrwalsi osiągnęli cel i po wielu upadkach nauczyli się panować nad sprzętem narciarskim na tyle, że jechali w tym kierunku, który zaplanowali, a nie w tym, w którym chciały jechać narty. Nie wszyscy jednak byli na tyle zdeterminowani. Niektóre uczennice doszły do wniosku, że tylko na filmach wygląda to na łatwe zadanie „po prostu staje się na szczycie górki i zjeżdża”, w rzeczywistości jest to bardziej skomplikowane.

 

 

Niemniej jednak kto nie spróbuje, ten się nie dowie, czy ta dyscyplina będzie jego ulubioną formą aktywności fizycznej w zimie. Myślę, że nikt nie żałuje, iż brał udział w wyjeździe, a niektórzy połknęli bakcyla i już zapisują się na następny wyjazd, chociaż nie wiadomo czy w ogóle będzie taki organizowany.

 

Poprawiony: wtorek, 16 stycznia 2018 11:02
 

  © 2011 Zespół Szkół w Łambinowicach

        Wszelkie prawa zastrzeżone


Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. 
Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Stworzone dzięki Joomla!. Poprawny XHTML i CSS.